Vito Koltık Deri Döşeme İle Daha Klas Bir Hava Yaratın

Mercedes Vito kullanıcılarının araçlarında en çok etkilendikleri nokta kuşkusuz iç dizayn ve yolculuk konforunun üst düzeyde olmasıdır. Yapılan yolculuklar ne kadar uzun onursa olsun koltukların ergonomik dizaynları ile yolcular yorgunluk ve buna bağlı olarak omuz ağrısı yada sırt ağrısı çekmedikleri için konforlu bir şekilde seyahat ederler. VIP sınıfının da gözdesi olan bu hafif ticari araç, iç mekan tasarımcılarının dokunuşları ile farklı bir havaya bürünürken, Mercedes Vito koltuk deri döşeme uygulaması ile iç mekan dekorasyonunun tamamlayıcısı olarak araç iç dizaynına klas bir hava vermektedir.

Vito Koltuk Deri Döşeme Çalışması Hasasiyet Ve Özen İster

Genellikle spor araçlarda görmeye alıştığımız deri koltuk uygulaması Vito araçlarda uygulanırken, özellikle iç mekanın klasına uygun olması gerekir. Bu açıdan bakıldığında araç içinde kullanılan renklerle uyumlu bir deri seçimi ile başlayan süreç, hassas bir işçilik ile devam ederek sonuçta herkesin beğenisini kazanan bir Vito koltuk deri döşeme uygulaması haline gelir. Araç içinde yaşanılan bu değişim rüzgarının, bütünlük arz etmesi dekorasyon ve tasarımın balarısı için şarttır. Bu nedenle, koltukların deri yapılmasının yanı sıra, vites kolu, körüğü, direksiyon simidi gibi detaylarda da döşemenin izlerini taşıması yada tamamen aynı deri ile kaplanması araç içinde çok daha hoş bir görüntü oluşturabilir. İç mekanda ve özellikle koltuklarda yapılacak deri döşeme çalışmasında kullanıcının istekleri kadar, uygulamayı yapan ustanın belirttiği noktalar da dikkate alınmalıdır.

Vito Koltuk Deri Döşeme Çalışmasına Son Derece Uygun Çizgilere Sahiptir

Mercedes Vito tasarımcıları sade ama işlevsel çözümlerle iç mekan tasarımını ortaya çıkarttıklarında, sadeliğin bu kadar etkileyici olabileceğini düşünmüşler miydi bilinmez. Ancak şu bir gerçek ki, iç mekan tasarımında elde edilen dinginlik, yolculuk yapan kişilerin de huzurlu bir yolculuk yapmalarına zemin hazırlamaktadır. Bu dinginliği, özel parçalı sünger kesimi de döşemesinin bu konforun bir tamamlayıcısı olarak yine destekli olarak yapılması, döşeme ustalarının içlerini daha kaliteli yapabilmeleri için önemli ip uçları vermektedir. Koltukların kolaylıkla sökülmesi bir yana, yapı olarak bakıldığında da vito koltuk deri döşeme için en uygun araç koltuğu olarak dikkat çekmektedir. Bu da koltuk döşeme ustalarının işlerini son derece kolaylaştırmakta ve çok daha temiz işlerin ortaya çıkmasına neden olmaktadır.