Vip Araç Koltuğu

Söz konusu otomobillerde uzun seyahat ya da yüksek konfor eşliğinde oturmak olduğu vakit Vip araç koltuğu modellerinin bir adım öne çıktığı söylememek çok ayıp olurdu. VIP koltuklar, diğer koltuklara nazaran hem daha rahat seyahat hem olduğundan keyifli araç sürme hissi hem de uzun süreli hareketsiz duruşlarda bile akan kan dolaşımı sunar; tabi son özelliğin yalnızca masajlı koltuklarda geçerli olduğunu belirtmek gerekir.

Vip Araç Koltuğu Fiyatları

Standart, klasik, spor, lüks ya da farklı araç tipleri için bile kullanılma imkanı veren Vip araç koltuğu, aracın sahip olduğu özelliklerin gün yüzüne çıkmasının yanında ona yeni özellikler katma gibi ayrı görevler de üstlenmektedir.

Kimi VIP koltuk modelleri,

  • Elektronik aksanla işlenmiş halde üretilir; dolayısıyla araçtaki radyo, klima ve silecek gibi farklı noktaların kullanılması mümkün olur.
  • Kendi içinde ayrı bir güvenlik sistemine sahip olduğundan dolayı ekstra koruyuculuk sağlar.
  • Özellikle uzun süreli olan yolculuklar adına ihtiva ettikleri masaj özelliği sayesinde kişinin kan akışının onda hastalık yaratacak seviyede durmasına izin kesinlikle vermez.
  • Elektrik aksanından yararlanıp ısı verir; böylece soğuk kış günlerinde sıcacık koltuğa oturulabilir.

Hangi Vip Araç Koltuğunu Almalısınız 

Standart koltuk modellerine göre epey bir lüks gözüken Vip araç koltuğu, her araca uygun olmayabilir; dolayısıyla VIP koltuklardan birisini satın almadan önce aracınızın koltuk bölümünü ve akü gücünü hesaba katmalısınız. Elektrikli koltuklar, ekstra enerjiye ihtiyaç duydukları için gereken enerji akü üzerinden tahsil edilir ve her akü böyle bir sistemi karşılayıp aynı zamanda araçtaki diğer enerji gereken alanları çalışır durumda tutamayabilir. Buradan hareketle aracınızın özelliklerini çok iyi bilmeniz gerektiğini söylemek, hata olmaz.

VIP koltuk modellerinin sıfır olanları ikinci el durumundakilere göre bir miktar pahalı bulunabilir; fakat burada şunu karıştırmamak gerekir ki o da sıfır modellerin ihtiva edeceği özelliği garanti altına aldığıdır. Dolayısıyla ikinci el koltuk satın alacak bireyin şayet satın alacağı koltuk garantili değilse çok ihtiyatlı davranması, elindeki parayı boşuna harcamadan hareket etmesi; yapacağı alışverişten pişman olmaması adına büyük önem arz eder.

VIP ARAÇ KOLTUKLARI

VIP ARAÇ KOLTUKLARI

VİTO VIP KOLTUK

VİTO VIP KOLTUK

ÇEKYAT KOLTUK

ÇEKYAT KOLTUK

TRANSPORTER VIP TAKIM KOLTUK

TRANSPORTER VIP TAKIM KOLTUK

TRANSPORTER ÇEKYAT KOLTUK

TRANSPORTER ÇEKYAT KOLTUK

VİTO ÇEKYAT KOLTUK

VİTO ÇEKYAT KOLTUK

VİTO VİP KOLTUK

VİTO VİP KOLTUK

VİTO VİP KOLTUK

VİTO VİP KOLTUK