Transporter, Volkswagen markasının en şık ve en kullanışlı araçlarından birisidir. Kaliteyi kullanım avantajı ile birleştiren aracın iç döşemeleri de en kaliteli şekilde üretilir. Fakat zamanla kullanıma bağlı olarak aşınmalar meydana gelebilir. Kimi zaman da tamamen kullanıcının tercihi doğrultusunda iç döşemelerinde değişiklik yapılmaya gidilebilir. Oto Koltukçu olarak Transporter iç döşeme seti satış ve uygulamalarımızla hizmet veriyoruz. Markanın ve aracın kalitesinden ödün vermeyecek nitelikteki ürünlerimiz, farklı desenlerde, farklı renk seçeneklerinde, farklı içeriklerde bulunmaktadır. Bu sayede müşterilerimiz diledikleri ürün setini seçme ayrıcalığına sahip olmaktadırlar.

Transporter İç Döşeme Seti İçerikleri

Transporter iç döşeme seti içerinde tavan döşemesi, orta kapı ve karşısı döşemesi, arka sağ ve sol çamurluk üzerleri döşemesi ve direk kaplamaları bulunmaktadır. Kimi setlerde içerikler değişebilmekte, kullanıcılara ihtiyaçları oranında seçim yapma fırsatı tanınmaktadır. İç döşeme seti içerinde bulunan ürünlerimizin tamamı, %100 uyum garantili, transpoerter’e özel olarak üretilmiş ürünlerdir. Estetik tasarımları ile araçlarınızın içinin havasını tamamen değiştirecek, keyifle kullanabileceğiniz bir hava katacaktır. İç döşeme yenilemesi ile transporterlarınız hem fabrikadan yeni çıkmış gibi bir havaya kavuşacak hem de tarzınıza göre seçim yaptığınız için tarzınızı yansıtacaktır.

Transporter İç Döşeme Seti ve Montajı

Transporter, konforla birlikte asaleti de taşıyan bir araçtır. Bu yüzden gerekli bakımı yapıldığı taktirde uzun yıllar cazibesini kaybetmeyecek bir niteliktedir. Gerekli bakımları, çeşitli dizayn uygulamaları yapıldığı taktirde kullanıcısını kolaylıkla tatmin edecek bir yapıya sahiptir. Transporter iç döşeme seti sayesinde araçlarınızın ihtiyaç duyduğu şıklığa tekrar kavuşmasını sağlayabilir veya kendi zevkinize ve tarzınıza göre yeniden dizayn edebilirsiniz. Oto Koltukçu olarak transporterlarınızın ihtiyaç duyduğu iç döşeme setlerini en yüksek kalitede tercihinize sunuyoruz. Benzersiz bir tasarımı, şık bir görünümü olan ürünlerimizi usta işi bir montajla kullanımınıza sunuyoruz. Araç döşeme uygulamalarında ürünün kalitesi kadar işçilik de önemlidir. Iyi bir malzeme usta bir işçilikle buluştuğu zaman çok daha üst düzey neticeler ortaya çıkmaktadır. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile transporter iç döşeme setlerimizin talebiniz dahilinde montajını da yapıyor, hazır biçimde aracınız teslim ediyoruz.

2018-11-01T14:26:42+00:00