Ülkemizde ve dünya genelinde araç kullanımında giderek artış gösteren bir grafik bulunmaktadır. Araç kullanana kişi sayısında meydana gelen artışın yanı sıra araç kullanım sıklığında da artış görülmektedir. Bununla birlikte araçların yıpranmaya ve eskimeye maruz kalması kaçınılmaz olmaktadır. Araçların en çabuk zarar gören kısımları arasında oto koltukları yer almaktadır. Aracı değiştirmeye ekonomik açıdan gücü yetmeyen kişilerin oto koltuklarında değişiklik yaparak araçlarını kolayca ve ekonomik bir şekilde yenilemeleri mümkündür. Firmamızda oto koltuğu değişimleri için kaliteli malzeme ve işçilik kullanılmaktadır. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda farklı uygulamaların yapıldığı firmamızda oto koltuğu kampanya dönemlerini takip ederek normal fiyatlardan çok daha uygun fiyatlara dilediğiniz değişimleri gerçekleştirebilirsiniz.

Kişiye Özel Araç Dizaynı ve Oto Koltuğu Kampanyaları

Oto koltuğu kampanya dönemlerimizdeki fiyatlardan yararlanarak yalnızca eskiyen oto koltuklarınız değil sizi yansıtmayan, kullanmaktan sıkıldığınız oto koltuklarını da değiştirerek aracınızı daha keyifli bir şekilde kullanabilirsiniz. İkinci el oto koltuklarına da erişebileceğiniz firmamızdan zevkinize uygun ve kullanımında sakınca olmayacak kalite ve yenilikte ikinci el koltukları uygun fiyata satın alarak aracınızı kişisel zevkleriniz doğrultusunda farklılaştırmanız mümkündür. Ayrıca oto koltuklarınızın döşemesini yenileyerek de farklılıklara imza atabilirsiniz. Bütçenizin durumuna bağlı olarak hakiki deri veya suni deri döşemeleri kullanabilir ya da döşemelerinizin belirli kısımlarında deriye yer verebilirsiniz.

Engelli Koltukları ve Oto Koltuğu Kampanya

Engelli vatandaşlarımızın sosyal hayata karışması gerek bireysel olarak kendilerini daha iyi hissetmeleri açısından gerekse kendi işlerini kendilerinin halledebilmeleri ve başka birinin yardım ve desteğine ihtiyaç duymamaları açısından önemlidir. Engellilere uygun olarak üretilen araçlar sayesinde engelli vatandaşlarımızın hayatı kolaylaşmaktadır. Oto koltuğu kampanya avantajlarımızı engelli oto koltukları için de değerlendirebilirsiniz. Engelli bireylerin araca binişi, sürüş anı ve araçtan inişinde kolaylık sağlamaya yönelik olarak tasarlanan engelli oto koltukları fiziksel bir engeli olsa dahi bireylerin eve hapsolmasının önüne geçmede önemli bir yardımcıdır. Firmamızda müşteri beklentilerini karşılayacak çok sayıda ürün yer almakta olup tüm araçlara ve değişik modellere uyumlu hale getirilebilecek koltuk çeşitlerimizden birini özgürce hareket etmek isteyen engelli yakınlarınız için tercih edebilirsiniz.

2018-11-01T14:26:42+00:00