Oto Deri Döşeme

Oto deri döşeme organik kokusundan arındırmış son teknolojiyle işlem görmüş, dünya standart belgelerine sahip ve yanmazlık özelliği olan çoğunlukla da ithal derilerden oluşan döşeme şekline denir.  Bunun yanında üstün nitelikli hijyenik deri ürünleri ile birlikte yeni teknolojilerle üretilmiş ultra dayanıklı suni derilerden de üretilen deri döşemelerde mevcuttur. Deri döşeme şık bir görüntünün adresi konumundadır. Çünkü deri döşemeye sahip bir otomobilin kapıları ilk açıldığı zaman oldukça bir estetik görüntüyle karşılaşılır. Bu estetik yapı hem araç sahibini hem de araçta seyahat eden yolcuları mutlu eder. Şıklık ve estetiklik kavramları oto aksesuarları açısından; oto deri döşemelerde fazlasıyla mevcuttur.

Rahatlığın Adresi Oto Deri Döşeme

Oto deri döşeme, yüzyıllardır kullanılan deri ürünlerinin otomotiv sektörüne uyarlanmış halidir. Temas edildiğinde dokusuyla ve yumuşaklığıyla duyularımızı cezbeden kaliteli deri ürünleri otomotiv sektöründe de rahatlığın bir göstergesi olarak kabul edilmektedir. Standart deri döşemelerden çok farklı olarak yolculara rahat bir yolculuğu garanti eden deri döşemeler, lüks ve asaletin sembolü niteliğindedir. Günümüzde teknolojinin gelişimiyle beraber bu rahat konfor özelliklerini sunan deri döşemeleri çok uygun fiyatlara aracınıza uygulamak mümkündür. Bu doğrultuda lüks ve asaletin sembolü aynı zamanda konforun adresi konumundaki oto deri döşemelere sahip olmak artık çok daha kolaydır.

Oto Deri Döşeme ve Sağlık

Oto deri döşeme kullanıcılara sağlıklı bir yolculuğu da garanti eder. Standart kumaş döşemeler, aracınız içinde uçuşan toz zerreciklerini içine çeker ve zamanla bu tozlar aracınızın içinde uçuşur. Siz oturup kalktıkça, bu tozlar aracınızın içinde tekrar tekrar uçuşur. Özellikle güneşli havalarda bu toz zerrecikler daha belirgin hale gelir. Bu doğrultuda bu toz zerrecikleri ve polenler özellikle astım hastaları ve alerjik sorunları olan kişileri rahatsız eder. Bu sorunun çözümü deri döşemeden geçmektedir. Deri oto döşeme hem aracınızın değerine değer katmakta hem de sağlıklı çözümleri hizmetinize sunmaktadır. Yine aracınızın içinde herhangi bir sıvı döküldüğünde standart kumaş döşemeler bu suyu içine çekmekte ve bu durumda halka halka lekelerin ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Bu sorunun çözümünde de deri döşemeler araç sahiplerine etkili çözümler sunmaktadır.

deri oto koltuk döşeme

DERİ OTO KOLTUK DÖŞEME

SUNİ DERİ OTO KOLTUK DÖŞEME

SUNİ DERİ OTO KOLTUK DÖŞEME

OTO KOLTUK DÖŞEME

OTO KOLTUK DÖŞEME

OTO KOLTUK DÖŞEME DERİ

OTO KOLTUK DÖŞEME DERİ

OTO DERİ DÖŞEME

OTO DERİ DÖŞEME