Minibüs Koltuğu

Oto Koltuk » Minibüs Koltuğu
Minibüs Koltuğu2017-03-21T22:07:15+00:00

Minibüs Tipi Araçlarda Koltuk Değişimi

Ulaşım kavramı, insanoğlunun toplu halde yaşamaya başladığı kadim çağlardan bu yana süregelmiş ve her zaman yeni bir ihtiyaçla iyileştirilmelere sahne olmuş en eski gereksinimlerden birisidir. Yeni otlak alanlar ve yerleşimler keşfetme arzusu, uzak diyarlarda bulunan medeniyetlerle olan ticaretler, hız gerektiren savaşlar ve daha birçok ihtiyaçlar, bu kavramı tekerleğin icadından at arabalarına, ilk mekanik bisikletlerden günümüzdeki havada, karada ve denizde ilerleyebilen süper teknoloji araçlara bırakmıştır. Ulaşım ihtiyacındaki nitelik pek değişmese de nicelik faktörü sürekli olarak değişti ve dünya üzerinde hemen herkesin sahip olabileceği bir temek ihtiyaç, lüks, tutku haline geldi. Yaygınlaşan araç kullanımı da yepyeni bir olgunun ortaya çıkmasına neden olmuştur; parça değişimi. Özellikle ticari faaliyetlerin daha etkin sürdürülebilmesi ve lüks, konforlu, yüksek kapasiteli yapısıyla uzun seyahatlerin vazgeçilmezi olan minibüsler, günümüzde en ince parçalarından minibüs koltuğu setlerine kadar değiştirilebilmekte, onarılabilmekte ve kişiselleştirilerek yeni bir görünüm kazandırılabilmektedir.

Minibüs Koltuğunda Kişiselleştirilebilir Kapsamlı Seçenekler

Her araç tipinin kendisine has önem arz eden parçası mevcuttur. Düşük kapasiteli araçlarda performans ve sürüş kabiliyetlerini etkileyen teknik aksamlar öne çıkarken, yüksek kapasiteli araçlarda ise daha çok konfor ve iç dizaynı sağlayan parçalar önemli olmaktadır. Birden fazla yolcuyu uzun yolculuklarda rahat ve emniyetli bir şekilde taşıma özelliğine sahip olan Transporter ve minibüs tipi modellerdir. Çoğu zaman kalabalık yolcu gruplarına misafirlik eden minibüs koltuğu dış döşemesi bu nedene bağlı olarak kolaylıkla yıpranma, aşınma ve çizilme gibi deformasyona uğramakta, iç mekanik aksamlarında da hasarla karşılaşmaktadır. Minibüs koltuklarında meydana gelen olumsuz durumlar için oldukça geniş seçeneğe sahip parça değişim imkanı bulunmaktadır. Dilerseniz hasarlı koltuğun tamir hizmetini alabilir, dilerseniz de renk, kesim ve işleme olarak göze hoş gelen tasarımlara sahip koltuk setini eskimiş mevcut koltuklarla değiştirebilirsiniz.

Oto Koltukçu İle Ne Gibi Avantajlara Sahip Olacaksınız?

Müşterilerine özel lüks ve ekonomik seçenekler sunan Oto Koltukçu sayesinde kendi zevkinize ve bütçesine uygun minibüs koltuğu parçası bulabileceğinizden emin olabilirsiniz. Sahip olduğunuz minibüs veya Transporter tipi aracınızın hasarlı koltuklarını gerek mekanik aksam, gerekse döşemesini tamir ettirmek veya değiştirmek, gözle görülür değişiklik sağlayacağı gibi araç değerinin korunmasına da yardımcı olacaktır. Ayrıca tüm bunlar için yetkili servis noktalarına uğrayarak ek masraf altına girmenize gerek yok. İster orijinal, isterseniz özel tasarım minibüs koltuğu seçerek düşük maliyetle maksimum performans elde edebilirsiniz.