Her türlü otomobil ve araçlar koltuk dizaynı yapabilen firmamız Mercedes Vito oto koltuğu için de çok farklı çözümler üretmektedir. Mercedes’in lüks minibüs sınıfında üretmiş olduğu Vito marka araçlar son derece popüler otomobillerdir. Dekorasyon noktasında da oldukça kullanışlı olan Vito’lar çok kısa sürede lüks bir minibüse dönüştürülmektedir. Fabrika üretimi olarak son derece sade bir şekilde imal edilen Vito’lar firmamızın maharetli elleri temas ettiği andan itibaren Premium bir havaya bürünerek sizin için Prestij otomobiline dönüşecektir. Özellikle iş adamları sanatçılar bürokratlar belediye başkanları tarafından tercih edilmekte olan Mercedes Vito aynı zamanda konforuna düşkün olan bireysel kullanıcılara da hitap etmektedir. Firmamızın modern ve şık duran koltuk çözümleriyle aracın kalitesi daha da artırılacaktır.

Farklı Mercedes Vito Oto Koltuğu Çözümleri

Son derece şık duran aynı zamanda fonksiyonel olan Mercedes Vito oto koltuğu firmamız tarafından imal edilebilmektedir. Bize müracaat eden müşterilerin kişisel tercihleri ve renk talepleri doğrultusunda istenen şekilde döşenmekte olan koltuklarla uzun seyahatler bir keyfe dönüşecektir. Vitoların iç dizaynında genellikle deri döşeme kullanılmaktadır. Hakiki deriden imal edilen oto koltuk kılıfları ile hem Premium bir hava oluşturulmakta hem de araç yeni çözümlere ulaşılmaktadır. Hiçbir şekilde çatlamayan uzun yıllar formunu koruyan deri koltuk kılıflarının Mercedes Vito aracında uygulanması ile ortaya çıkan sofistike hava beğenilmektedir. Ayrıca Mercedes Vito oto koltuğu uygulamalarının tamamında elektrik ve elektronik sistemler de Entegre edilebilmektedir. Böylece ısıtmalı olan koltuklar kış aylarında size büyük bir konfor sunacaktır. Elektrikli şekilde katlanabilir koltuk yapısıyla uzun seyahatlerde istirahat etmeniz için bir yatağa dönüşebilen koltuklar birçok raf ve dolap sistemini de bünyesinde barındırmaktadır. Gerek şehir içi kullanımında gerekse uzun seyahatlerde ev konforunu aratmayan Mercedes Vito’nun firmamızın üretmiş olduğu koltuk çözümleriyle kalitesi bir kat daha artmaktadır.

Mercedes Vito Oto Koltuğu ve Uygun Fiyatlar

Firmamız kaliteden taviz vermeden Mercedes Vito oto koltuğu taleplerinin tamamında ekonomik çözümler sunabilmektedir. Her bütçeye hitap eden çözümlerle kaliteli ve konforlu bir araca sahip olabilirsiniz.

2018-11-01T14:26:42+00:00