Mercedes Viano Koltuk

Oto Koltuk » Mercedes Viano Koltuk
Mercedes Viano Koltuk2017-03-24T09:29:20+00:00

Mercedes Viano Koltuk Özellikleri

Otomobil piyasası sürekli yenilik yapmaya hazırdır. Yeni çıkan bir aracın hemen üzerinde üretici etkisi değil de tüketici etkisiyle dizaynlar başlamaktadır. Bu dizaynlar aracı üreticinin elinden alır almaz başlamaktadır.  Oto servislerin izin verdiği miktarda araçlarda değişiklikler yapılabilmektedir. Bu da araçta bazı özellikleri devre dışı bırakma anlamına gelmektedir. Tabi aracın geldiği son noktaya bakıldığında çok da bir konfor kaybı yoktur aracın son hali zaten konfor abidesi olduğu için siz de bu konforu sonuna kadar yaşayan biri olacaksınız. Mercedes viano koltuk da bu konforu araçta yaşatan markalardan biridir. Aracın yaşam alanların baktığımızda oldukça geniş ve konforlu olduğu görülecektir.

Mercedes Viano Koltuk Modelleri

Bu marka aracın oldukça fazla dizayn seçenekleri bulunmaktadır. Bu araçta yapılan değişiklikler araç kullanıcılarının rahat bir yolculuk yapmaları için dizayn edilmiştir. Mercedes viano koltuk, araçta öncelikle arka tarafta bulunan koltuklar çok şık bir hale getirilmiş ve üzerleri oldukça kaliteli bir döşeme ile lüks bir koltuk halini almıştır. Koltukların döşemesinden sonra koltuğun yatak halini alması konforu daha da artırmıştır. Aracın arakasında masa konulmuştur. Buzdolabı eklenmiştir.  Ayrıca özel eşyaların konulması için yerleştirilmiş dolaplar bulunmaktadır. Ayrıca aracın alt ve üst tarafında değişiklikler ve spot lambalarla ışıklandırılmıştır. İçerisi bu kadar aydınlatılırken bir taraftan da aracın pencereleri jaluzi perde ile kapatılmıştır. Led ekranla televizyon ve internet keyfi yaşanabilmektedir. Araca yerleştirilen müzik sistemi ile müzik keyfi yaşayabilirsiniz. Aracın arka tarafı ile ön tarafı arasında iletişim kurmak için konulmuş bir telefon vardır.  Araca binerken de bu konforun yaşanması için aracın merdiven kısmına yan basamak konulmuştur.  Bu basamak araca binip inerken hem kolaylık sağlamakta hem de görüntü olarak farklı bir hava katmaktadır. Bu araçların içerisinde koltukların oluşturduğu vip hava aracın her noktasına dokunmuştur.

Mercedes Viano Koltuk Fiyatları

Mercedes viano koltuk dizaynı için yapılan harcamalara baktığımızda oldukça fazla ve lüks harcamalar yapılmıştır. Bu harcamaların her biri aracın bir noktasını daha lüks hale getirmek için yapılmış dokunuşlardır. Bu dokunuşlardan biri olan aracın koltuk döşemeleri, oldukça kaliteli kumaştan veya deriden yapılmaktadır. Bu da aracın dizaynını oldukça pahalı bir hale getiriyor. Ayrıca aracın koltuklarıyla aynı döşemeden ve aynı renkten yapılan araç döşemesi ve perdeler aracın döşeme ve dizayn masrafını biraz daha arttırıyor. Mercedes Viano ile konforlu bir yolculuk yapmak isterseniz aracınız hazır.

MERCEDES VİANO KOLTUK

MERCEDES VİANO ORJİNAL KOLTUK

Auto Seats

VİANO KOLTUK

VİANO OTO KOLTUK