Katlanır Yatak Olan Araç Koltuğu

Oto Koltuk » Katlanır Yatak Olan Araç Koltuğu
Katlanır Yatak Olan Araç Koltuğu2017-03-28T17:10:15+00:00

Katlanır Yatak Olan Araç Koltuğu Çok Fonksiyonlu

Otomobil dünyasında oldukça fazla yenilik arka arkaya birbirini takip etmektedir. Bu modellerden her biri bir öncekini geliştirip üzerine yenilikler ekleyerek devam etmektedir. Bu şekilde olunca her gün yeni bir modeller karşılaşır olduk. Oto koltuk modelleri de bu şekildedir. Araçların koltukları ile ilgili pek çok yenilik ve tasarım gerçekleştirilmişti. Üzerlerine kaplama yapılmış, araca yeni bir koltuk daha eklenmiş, aracın koltuğunu açılması ve yatak olması gibi onlarca yenilik ve değişiklik yapılmıştır araçların koltukları üzerine. Katlanır yatak olan araç koltuğu bu saydığımız özellikleri üzerinde bulunduran bir özelliğe sahiptir. Aracın arkasında koskoca bir yatak olacak şekilde tasarlanmış bir araç koltuğudur bu. Özellikle vip araçlara bu şekilde bir koltuk tasarımı yapılıp çift kişilik araç koltuğu çift kişilik yatağa dönmektedir. Böylece araç sahipleri özellikle uzun yollarda sıkıntı yaşamamaktadır.

Katlanır Yatak Olan Araç Koltuğu Nasıl Yapılır?

Bazı araçları incelediğimiz zaman görüyoruz ki araçlar özellikle vip model araçlar bir evde olabilecek her şey o araçta mevcuttur. Bu araçla çok rahat uzunca yolculuklara çıkılır ve konfor olarak evimizden bir farkı olmaz. Bu araçların içinin döşemesi ve ışıklandırması da yapılabilmektedir. Aracın arka tarafındaki koltuk katlanır yatak olan araç koltuğu şeklinde tasarlanmış ise bu durumda artık aracınızda bir yatağınız bulunmaktadır.  Bu modellerde yatak çekilip kanepe şeklinde açılınca koltuk yatak halini almaktadır. İster yolculuk devam ederken ister mola verince bu koltuğu çekip yatağınızı hazırlayabilirsiniz.

Katlanır Yatak Olan Araç Koltuğu Modelleri

Araçların bazılarının içi özel dizaynlarla büyütülmüş ve özellikle vip araçlarda bu boşluklara katlanır yatak olan araç koltuğu yerleştirilmektedir. Bu koltuk araçtaki boşluğa doğru açıldığında hem çok fazla yer kaplamıyor hem de çok rahat bir yatak oluyor. Bu araçların iç kısmı zaten biraz yüksek ve geniştir. Bu sebeple tasarımcılar çok rahat bir şekilde aracın içerisine yatağının. Masasını, televizyonunu, buzdolabını yerleştiriyor. Böylece uzun yolculuklarda kalacak yer için ekstra masrafa gerek kalmıyor. Yiyecekler dolapta yemekler masa da gece de iyi bir yatakta iyi uykular. Aracına bu koltuktan taktıranlar sık sık bu yatakta yatabilmek için yolculuğa çıkacaktır. Oldukça rahat ve estik olan bu yatak bu araçların müşterileri için oldukça güzel bir alternatif olarak karşımıza çıkmaktadır. Otomobil dünyası bu hızla ilerlemeye devam ederse kim bilir daha ne yenilikler ve sürprizler bekliyor müşterileri.

OTO YATAK KOLTUK

YATARLI KATLANIR OTO KOLTUK

STANDART 2 BAŞLIKLI YATAR KOLTUK

HAFİF TİCARİ ARAÇ KOLTUKLARI

FIAT DOBLO ARKA KOLTUK

YAVRU(ÇANTA) KOLTUK

YAVRU(ÇANTA) KOLTUK

STANDART GERİ YATAR KOLTUK

KATLANIR OTO KOLTUKLARI