Her Marka ve Modele Özel Araç Koltukları

Piyasadaki yoğun talebi arkasına katarak artan otomobil üretimi, bu yöndeki çeşitlere de yansımıştır. Tam rekabet piyasası, firmalara gün geçtikçe yeni fikirleri ve iyileştirmelerde bulunmayı zorunlu kılmış ve çeşitli sistemlerin ortaya çıkmasını sağlamıştır. Bunlar tasarım, motor gücü, dijital güvenlik sistemleri gibi performans bazlı iyileştirilmelerin yanında ergonomi ve konforlu yolculuk sağlamak amacıyla geliştirilmiş yeni araç modellerini kapsamaktadır. Özellikle transporter araçlarda konfor daha çok ön plana çıkıyor. Ancak çabuk yıpranabilen ve ek özelliklerden yoksun olabilen araç koltukları orijinal, yan sanayi ve özel yapım eklemelerle ülkemizde de çeşitli noktalara ulaşılabiliyor.

Otomobil üretiminde öncü markalardan birisi olan Volkswagen, Caravelle modeliyle Türkiye´de kayda değer bir kullanıcı kitlesi edindi. Limuzin gibi sürüş konforu veya bir spor otomobilin şıklığını beklemek doğru olmasa da, ticari amaca uygun yapısı, kaba arazilerde sağladığı direnç, hafif direksiyon ve özellikle yakıt tasarrufu bakımından iyi bir seçenek olarak görülmektedir. Oldukça kaliteli malzeme ve kumaşlardan üretilen Caravella koltuk takımları, ortopedik unsurlardan dolayı çok rahattır. Yanları ekstra güçlü köpüklerden imal edilmiştir, böylece sürücü ve yolcuların sırtı çok daha iyi destekleniyor ve uzun yolculuklarda rahat bir seyir imkanı sağlıyor.

Caravella araç modelinin içyapısını ihtiyaca göre yeniden tasarlayabilmek mümkün. Özellikle yıpranmış veya yetersiz kalan sistemleri orijinal veya özel yapım 3´lü koltuk ve takım halinde destekleyebilirsiniz.

Ülkemizde sıkı bir kitlesi bulunan diğer bir marka olan Mercedes, kullanıcılarının bu hayranlığını Vito modeliyle de devam ettiriyor. Özellikle Vito koltuk dizaynına önem verenler tarafından sıklıkla değiştirilmekte ve farklı renklerde sunulan deri döşeme gibi özelleştirmelerle çok daha şık görünüşe evirilmektedir. Araçlarının konfor ve şıklığına önem verenler Oto Koltukçu´ya beklemeden başvurabilirler.

2018-11-01T14:26:49+00:00