Özgür Bedenlere Yeni Nesil Engelli Araç Koltuğu

Dünya çapında neredeyse 70 milyon kişi hareket ve işlev için tekerlekli sandalyeye ihtiyaç duyuyor ve bunlardan birçoğu engelleri kaldıran ekipmanlara ve araç sürebilmek için özel olarak imal edilmiş koltuklara erişemiyor. Global verilere dayanarak, yılda 20 milyon kişi tekerlekli sandalyenin yanında Engelli araç koltuğu gibi hareket kısıtlılığını en aza indirgeyebilen ekipmana ihtiyaç duyulduğu tahmin edilmektedir. Ülkemizde de bu tablo pek iç açıcı bir görünüm vermiyor. Bunun en büyük sebebi ise üretimdeki aksaklıklar ve ucuz ürün temininin düşük olması. İşte Oto Koltukçu olarak, engelleri aşan faaliyetleri yerine getirebilmek için engelli araç koltuğu tasarım ve imalatını iyileştirme ve hizmetleri koordine etme konusunda çözüm aramakta, daha ekonomik ürün temini için yelpazemize yenilikler katmaktayız. Bu ürünler özel klinisyenler, insani yardım kuruluşları ve uzmanlık sahibi diğer kuruluşlardan danışmanlık alarak imal edilmiştir.

Konforlu ve Ergonomik Döner Araç Koltuğu

Bir engelli araç koltuğu ve tekerlekli sandalye iki farklı şey olmakla birlikte araç koltuğu, statik bir konumda rahat seyahat edebilmek için tasarlanmıştır, ancak bunun imalat aşamasında esneklik ve diğer faktörler de hesaba katılması gerekmektedir. Özellikle döner koltuklar, kullanıcılarına araca girerken, sürüş esnasında ve araçtan çıkarken büyük oranda esneklik katarak aranan rahatlığı sağlamaktadır. Dönerli Engelli araç koltuğu ürünleri, hareketlilik sorunları yaşayan bireyler için sadece araçlara girip çıkmalarında kolaylık sağlamak için tasarlanmamıştır. 90 derece döndürülebilme özelliğiyle tekerlekli sandalyeye güvenli ve rahat bir şekilde geçilmesi için mükemmel bir çözümdür. Aynı zamanda tekerlekli sandalyeden araca erişebilmek adına da uygun bir tasarıma sahiptir. Çoğunlukla yolcu tarafına takılsa da, tercihe göre sürücü tarafına da takılabilirler. Özel aksamları sayesinde araca ve tekerlekli sandalyeye kolayca transfer edilebilir. Ayrıca ürün yelpazemizde bulunan engelli araç koltukları tüm araç ve modele uygulanıp kullanıma hazır hale gelebilirler. Esnekliği sayesinde kullanım dışındayken kolayca katlayıp depolayabilirsiniz.

Oto Koltukçu Kalite Güvencesi İle Engelleri Aşan Çözümler

Araç koltuğu ile ilgili tüm operasyonlarda müşteri memnuniyeti sağlayan hizmetlere imza atmış olan Oto Koltukçu, yüksek hareket kabiliyeti ile özgürce araç kullanmak isteyenlere uygun çözümler sunuyor. Her araca uyumlu ve her zevke hitap eden tasarım çeşitliliğiyle Engelli araç koltuğu seçenekleri geniş bir yelpazeyle ihtiyaç sahiplerinin beğenisine sunuluyor. Aynı zamanda tekerlekli sandalyeye monte edilebilen engelli araç koltuğu ile aracınıza kolaylıkla erişebilir, herhangi birine bağlı kalmadan özgürce seyahat edebilirsiniz.

ENGELLİ ARAÇ KOLTUKLARI

ELEKTRİKLİ ENGELLİ ARAÇ KOLTUKLARI

ENGELLİ OTO ARAÇ KOLTUĞU