Günümüzde araç sürücülerinin araç içerisindeki bütün güvenlik tertibatlarını alması gerekiyor. Standart olarak araçlar bazı güvenlik unsurları ile birlikte fabrikada üretilerek müşteriye sunuluyor. Fakat bütün arabalarda çocukların güvenliği noktasında herhangi bir şekilde oto koltuk bulunmuyor. Bu sebeple siz bizimle irtibata geçerek çocuk oto koltuğu temin ederek çocuklarınızın seyir halindeki güvenliğini sağlamak zorundasınız. Zaten kanuni olarak da bulundurulması gereken çocuk oto koltuğu firmamız tarafından son derece kaliteli bir şekilde üretiliyor. Ayrıca oldukça uygun çocuk oto koltuk fiyatları sayesinde her bütçeye hitap eden kaliteli bir çözüm firmamız tarafından üretiliyor ve ürün portföyünde mutlaka bulunuyor. Bu sayede çocuklarınız en uzun yolculuklarda bile güven içerisinde seyahat edebiliyorlar.

Çocuk Oto Koltuk Fiyatları ve Kaliteli Üretim

Genellikle 12 yaşın altındaki çocukların otomobillerde mutlaka çocuk oto koltuklarına oturması gerekiyor. Çünkü emniyet kemerinin takılabilmesi için henüz çok küçük olan çocuklar ancak bu oto koltuklar sayesinde güvenlik önlemi alınarak uzun seyahatlerde veya şehir içi kullanımlarda sorunsuz bir şekilde aracın içerisinde bulundurulabiliyor. Fakat burada önemli olan durum aslında çocuğun boy ve kilo durumudur. Çünkü 1 metre 35 santimetrenin altında bulunan ve 36 kilonun altındaki bütün çocukların mutlaka Ece r44- 04 standartlarına uygun olan otomobil çocuk koltukları ile seyahat etmesi gerekiyor. Bu standartlar tamamı firmamız tarafından hassasiyetle takip edilerek isofix bağlantısı dediğimiz unsurlar da Entegre edilmekte. Böylece sorunsuz bir şekilde çocuk oto koltukları üretilmektedir. Bağlantı aparatları ve koltuk iskeletinde son derece hassas davranmakta olan firmamız aynı zamanda ekonomik çocuk oto koltuk fiyatları ile yüz güldüren sonuçlara imza atmaktadır.

En Ekonomik Çocuk Oto Koltuk Fiyatları

Çocukların seyir esnasında istenmeyen bir kaza durumunda yüzde 70’e kadar araç içindeki muhafazasını sağlamakta olan çocuk oto koltuk fiyatları firmamız tarafından ekonomik seviyelerde tutularak çocuklarınızın araç içindeki güvenliğine katkı sunulmaktadır. Böylece çift taraflı emniyet sisteminin bulunduğu oto koltukları ile birlikte çocuklarınız güven içerisinde seyahat edebilecektir. Ayrıca kullanılmakta olan kumaş kalitesi anti bakteriyel olup herhangi bir alerjik reaksiyon da meydana getirmemektedir.

2018-11-01T14:26:42+00:00