Çıkma Vip Koltuk

Oto Koltuk » Çıkma Vip Koltuk
Çıkma Vip Koltuk2017-06-21T09:31:20+00:00

Çıkma Vip Koltuk Nedir?

Vip araç, diğer araçlarla karşılaştırıldığında daha lüks olan, özel olarak yapılmış, daha geniş ve konforlu araçlardır. Vip araçlar daha çok araç kiralama şirketleri tarafından alınıp üzerinde bir takım değişiklikler yapılır. Bu firmaların bu araçlarda bu şekilde değişiklik yapmak istemelerinin sebebi özel misafirlerin konforunu biraz daha artırmaya çalışmaktır. İşte bu vip araçlarda yapılan değişikliklerle araca eklenen koltuklar vardır, bunlara çıkma vip koltuk denir. Vip araçlarda koltuklar da özel hazırlanmıştır. Orjinalinde vip koltuklar, alttan ısıtmalı, soğutmalı, havalandırmalı ya da alttan ayak desteklidir. Bu konfora sahip veya daha fazlasını çıkma vip koltukta da görmek mümkündür.

Çıkma Vip Koltuk Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Çıkma Oto Koltuk almak istediğimizde dikkat etmemiz gereken bazı hususlar vardır. Bu ayrıntılara dikkat ederek oto koltuğumuzu alırsak yaptığımız alışverişten memnun oluruz. Öncelikle aracımızın markası, rengi, iç aksesuarlarının modeli, rengi önemlidir. Alacağımız koltuk diğer aksesuarlarla uyum içinde olursa daha güzel bir görüntü elde etmiş oluruz. Ayrıca aldığımız koltuğun aracımıza sığması da sıkıntı olabilir. Yani bizim aracımızın koltuk yapısı ile aldığımız koltuğun yapısı aynı olmalı ki monte ederken oto tamircimiz zorlanmasın. Almak istediğimiz koltuğun nereden alındığının da önemi vardır. Çünkü alacağımız koltuk kaza sonrası mı yedeğe çıkmış yoksa yıpranmadan dolayı mı bunu bilirsek koltuğun sağlamlığı konusunda az da olsa fikir sahibi olabiliriz. Bir de aldığımız çıkma oto koltuk yeterince temiz mi değil mi bunu incelemeliyiz. Eğer yeterince temiz değilse önce çok iyi bir şekilde yıkanıp temizlenip öyle monte edilmelidir.

Çıkma Vip Koltuk Yeterince Güvenilir mi?

Çıkma vip koltuk, aracımıza sonradan monte ettirdiğimiz bir parça gibi görülebilir. Her ne kadar aynı marka otomobilden alınıp da monte edilse de ilk haliyle aynı değildir. Çıkma oto koltuğu fiyatı uygun olduğu için almış olduğumuz için monte edilmesinde hassas davranmalıyız. Çünkü sağlam monte edilmezse herhangi bir fren veya ani harekette, kaza anında zarar görmemiz işten bile değil. Çıkma oto koltuk aslında orijinal koltuk kadar güvenli değildir. Orijinal koltuk, aracımızın üretildiği firma tarafından üretilen ve montesi de yine o firmanın ekipleri tarafından yapılan koltuklardır. Mümkün olduğunca orijinal koltuk almak çıkma oto koltuğuna göre daha güvenilirdir.

Çıkma Vip Koltuk Nedir ?
Çıkma Lüks Koltuklar
Çıkma Vip Araç Koltukları