Caravella Koltuk Çeşitleri

Volkswagen marka araçlar üstün Alman teknolojisi ile üretilmiş, dayanıklılık, rahatlık ve estetik özelliklerini kullanıcısına bir arada sunan araçlardır. Volkswagen markası yüz yıla yakın sürelik üretim tecrübesini tüm araç modellerinde göstermektedir. Caravella model araçları Volkswagen’in Transporter’dan sonra piyasaya sürmüş olduğu lüks model ticari aracıdır. Birçok özellik eklenerek daha büyük araç olarak piyasadaki yerini almıştır. Caravella koltuk çeşitleri ve motor çeşitliliği bakımından müşterilerine imkânları doğrultusunda seçenekler sunmaktadır. Bu seçeneklerin büyük çoğunluğu kullanıcılarına ve sürücüsüne araç içinde daha fazla konfor sunmak üzere tasarlanmıştır.

Caravella Koltuk Model Farklılıkları

Volkswagen Caravella koltuk çeşitleri bakımından modeller arasından çok farklılık bulunmamaktadır. Highline, Comfortline, Trendline ve Team model araçları bulunan Caravella genel olarak uzun şasi ve ya kısa şasi seçenekleri ile sunulmaktadır.  Bu şasi özelliklerine göre ikili koltuk veya üçlü koltuk seçenekleri sunulmaktadır. Buna ek olarak açık renk döşeme rengi ve koyu renk döşeme rengi seçenekleri kullanıcıların nasıl bir iç ortam istediklerine göre değişebilmektedir.

Caravella Koltuk Seçenekleri

Caravella model araçlar ağırlıklı olarak eşya taşıma amacıyla değil insan taşıma amacıyla kullanılmaktadır. Bu nedenler Caravella koltuk çeşitlerinin rahatlığı ön plana çıkmaktadır. Hem yolcu koltuklarında hem de ön koltuk ve sürücü koltuklarında bu rahatlığı sağlamaya yönelik koltuk tasarımı görülmektedir. Volkswagen Caravella koltukları orijinal olarak sıfır ya da ikinci el seçenekleri ile kullanıcılarına sunulmuştur. Caravella kullanıcıları ikili ya da üçlü koltuklardan renk seçenekleri ile araçlarına uygun olanı temin edebilirler.

2018-11-01T14:26:46+00:00