Araç koltuk döşeme fiyatları döşemenin yenilenmesinde kullanılan malzemelere göre değişmektedir. Döşeme yenileme işlemi yıpranan araçları ilk günkü temiz ve bakımlı görünümüne kavuşturmakta ve aracı kullanıcısının istediği bir tarza dönüştürmektedir. Döşeme yenileme işleminde koltuklar için deri ya da kumaş seçenekleri olduğu gibi bu seçeneklerin de kendi içerisinde desen ve renk alternatifleri bulunmaktadır. Yelpazenin bu kadar geniş olması her kullanıcının kendine özel bir araç iç tasarımı talep etmesini mümkün hale getirmektedir. Döşeme yenileme için tercih edilen malzemenin belirlenmesinde kişilerin tercihleri ön plana çıkarken malzemelerin maliyetlerinin farklı olması her bütçeye uygun bir döşeme yenileme işlemi yapılmasına olanak vermektedir.

Araç Koltuk Döşeme Fiyatları ve Deri Döşeme

Araç koltuk döşeme fiyatları oto koltukları için seçilen malzemenin deri ya da kumaş olmasına göre değişmektedir. Aracın estetik ve modern görünmesini sağlayan deri döşeme için firmamızda farklı marka ve modellere uygun renk ve desenlerde kaliteli deri kumaşlarımız mevcuttur. Kullanılan derinin kalitesine bağlı olarak döşemenin kullanım ömrü değiştiğinden malzeme kalitesine önem verilmektedir. Deri döşemelerde renk ve desenin yanı sıra daha düşük bütçe ile döşeme yenileme işlemi yaptırmak isteyen ancak deriden vazgeçemeyenler için suni deri alternatifi de bulunmaktadır. Deri döşeme yaptırırken aracın sünger ve çektirme yapısı açısından orijinalini muhafaza edebileceğiniz gibi tarzınıza uygun değişiklikler de yaptırabilirsiniz.

Araç Koltuk Döşeme Fiyatları ve Deri Döşeme Çeşitleri

Araç koltuk döşeme fiyatları yapılan döşeme işleminin özelliğine göre farklılaşmaktadır. Döşeme için deri malzeme seçilmesi halinde dahi talebe göre pek çok farklı uygulama yapılabilmektedir ve bu da fiyatları etkilemektedir. Kullanılan derinin suni olup olmaması ve kalitesi fiyatları doğrudan etkileyen bir unsurdur. Buna ek olarak renk seçimi ve dikiş modeline göre de fiyatlar farklılaşabilmektedir. Tek renk ya da daha fazla rengin bir arada kullanıldığı deri döşemeler yaptırılması mümkündür. Tek ya da çift dikiş imkânı olan deri döşemelerde baklava veya dilim desenlerini kullanabileceğiniz gibi deri büzdürme yolu ile yapılan modelleri de tercih edebilirsiniz.

2018-11-01T14:26:43+00:00