Araç içi raf sitemleri araçların daha etkin kullanımını sağlamak amacıyla yapılan uygulamalardır. Araçlar, günlük hayatta birçok farklı alanda kullanılabilir. Bunlardan birisi de ticarettir. Ticaretle uğraşıp taşımacılık yapanların araçlarının özel olarak hazırlanması gerekir. Taşıdıkları ürün cinsine göre, ebadına göre, yaptıkları işlemin ayrıntısına göre araçlarının donanımlı olması icap eder. Büyün bu ihtiyaçlara cevap veren en doğru çözüm yolu araç içi raf sistemleridir. Araç içi raf sistemleri özellikle minibüs ve panelvan tarzı araçlarda uygulanır. Elbette tercihe göre daha başka araç türlerine de uygulanabilir. Çünkü bunlar ihtiyaca ve tercihe göre yapılan uygulamalardır. Firmamız her türlü araca, müşterilerimizin ihtiyacı ve tercihleri doğrultusunda araç içi raf düzenlemeleri yapmaktadır.

Araç İçi Raf Sitemleri Daha Rahat Taşımacılık Yapılması Sağlar

Araç içi raf sistemleri, taşınacak yükün ebadına göre, çeşidine göre değişir. Araç içi genişliği ne kadar fazla ise raf sistemlerinden alınacak verim de o derece fazladır. Bununla birlikte firmamız çeşitli çözüm önerileri geliştirmekte, araç çinin en ekonomik olacağı, raf düzeninden de en yüksek verimin alınabileceği uygulamaları müşterilerine sunmaktadır. Araç içi raf sistemleri ile araçlar gerek taşımacılık gerekse bir dükkân gibi satış yapmaya elverişli hale getirilebiliyor. Üstelik raflar kafes şeklinde, sadece raf şeklinde veya kabin şeklinde yapılabiliyor. Plastikten, metalden veya camdan kabin ve kafes uygulamaları yapılabiliyor. Firmamız müşterilerine bu açıdan yüzlerce seçenek arasından tercih yapma imkânı veriyor.

Araç İçi Raf Sitemleri İhtiyaca Göre Şekillenir

Araç içi raf sistemleri güvenliği de üst seviyeye taşıyor. Kilitli kabin uygulamaları sayesinde ürünlerin güvenliği arttırılmış oluyor. Yine canlı hayvan taşımacılığı gibi kullanımlarda da kilitli kabinler büyük avantaj sağlıyor. Üstelik araç içi raf sistemleri birçok farklı sektörde kullanılıyor ve firmamız kullanım alanına uygun raf uygulamaları yapıyor. Mesela sağlık, eczacılık gibi alanlarda veya bozulabilecek gıda taşımacılığı alanlarında araç içi raf sistemleri ile beraber buzdolabı tarzı soğutma sistemleri de eklenebiliyor. Görüldüğü gibi yapılacak bütün uygulamaları, ihtiyaçlar belirliyor.

2018-11-01T14:26:44+00:00