Araçlar bugün için sadece bir ulaşım aracı olmaktan çıkmıştır. modeline ve türüne göre imi zaman eğlence alanı, kimi zaman iş alanı kimi zaman tarz alanı olmuştur. Model çeşitliliğinin artması kişilere diledikleri modeli seçeme şansı tanımakla birlikte maddi boyutu çoğu zaman engel olmaktadır. İşte bu yüzden de araç içi modifiye uygulamaları her zaman rağbet görmekte araç sektörünün bir yan kolu olarak varlığını devam ettirmektedir. Oto Koltukçu olarak uzun yıllardır bir sektörün içerisindeyiz. Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu uygulamalara ve yeniliklere en kaliteli biçimde hizmet vermeyi sürdürüyoruz. Genel koltuk değişiminin yanında en çok tercih edilen uygulamalardan birisi iç modifiyedir.

Araç İçi Modifiye Uygulamalarında Koltukların Önemi

Araç içi modifiye uygulamaları, araçların türüne, iç hacmine, genel döşemelerine göre değişmektedir. Kimi zaman tamamen zevke ve tercihe dayalı olan modifiye uygulamaları kimi zaman da araçların kullanımına dayalı olmaktadır. Araç iç aksamlarının en geniş yer kaplayan parçası koltuklar olduğu için iç modifiye uygulamalarında da koltuklara büyük önem veriyoruz. Zaten koltukları belirli bir seviyeye çektikten sonra aracın içine yapılacak bütün modifiyeler, kendini belli edecek, onları düzenlemek daha kolay olacaktır. Hatta kimi zaman koltuk uygulamaları yapıldıktan sonra başka hiçbir şeye gerek kalmadan araç içi apayrı bir asalete kavuşmaktadır. Özellikle deri koltuk uygulamaları araçların havasını aşırı derecede değiştirmektedir. Hem sürüş ve yolculuk keyfini arttırmakta hem de araç içi görselliğinin apayrı boyutlara taşınmasını sağlamaktadır.

Araç İçi Modifiye Uygulamalarında İşçiliğin Payı

Koltuk uygulamaları ile birlikte araçların kapı döşemelerinde, zemin döşemelerinde, tavan döşemelerinde, konsol döşemelerinde, direksiyon simidi döşemelerinde ve daha birçok noktada sihirli dokunuşlar yapılabilmektedir. Gerçek deri, suni deri, kumaş veya kuma deri karışımı koltuk döşemeleri aynı şekilde araç içi modifiye uygulamaları kapsamında diğer alanlarla da birleştirilebilmektedir. Ayrıca oto kılıfı seçenekleri de büyük oranda tercih dilmektedir. Bütün bu uygulamalardan üstün performans alabilmek için iyi bir ustalık ve kaliteli malzeme de çok önemlidir. Oto Koltukçu olarak bütün modifiye ihtiyaçlarınıza en uygun şekilde cevap veriyoruz.

2018-11-01T14:26:42+00:00