İnsanların seyahat etmek için kullandığı araçların çok daha konforlu olabilmesi için mutlaka araç içi dolap sistemleri Entegre edilmelidir. Fabrikasyon olarak üretilmekte olan araçlarda standardı olan opsiyonların haricinde ekstra unsurlar yer almamaktadır. Ayrıca otomobillere eklenecek olan bütün opsiyonlar çok yüksek derecede maliyetler gerektirdiğinden dolayı sıfır araç alımında genellikle devre dışı bırakılmaktadır. Fakat firmamız oldukça ekonomik fiyatlarla aracınızı çok daha kaliteli ve konforlu hale sokmaktadır. Bunun için teknik bir kadroyla yoluna devam eden firmamızın bünyesinde yer alan oto koltuk çözümlerinde araç içi dolap sistemleri de son derece beğenilen ve tercih edilen uygulamalarımızdır.

Koltuk Üretiminde Araç İçi Dolap Sistemleri Opsiyonu

Firmamız binek otomobillerde minibüsleri lüks araçlardan otobüslere kadar her türlü araçta oto koltuk çözümü sunabilmektedir ki sunmuş olduğumuz araç içi dolap sistemleri de bu uygulamaların bir parçasıdır. Zira otomobillere veya istenen araçlara oto koltuğu üretirken aynı zamanda koltuğun çevresine alt kısmına veya arka bölümüne Entegre edilecek çeşitli raf ve dolap sistemleri ile çok daha fonksiyonel ve ergonomik bir araç içine sahip olabilirsiniz. Özellikle uzun seyahatler sırasında ihtiyaç duyacak olduğunuz araç içindeki dolap sistemleri son derece pratik uygulamalardır. Koltukların alt kısmında yer alan çekmeceler VIP diye nitelendirdiğimiz araçlarda son derece güzel görüntüler ve pratik uygulamalar ortaya çıkartmaktadır. Araçların arka kısmına konulacak olan dolap sistemleri de uzun seyahatlerde oldukça yararlı olmaktadır. Ayrıca otomobil koltuklarının yan bölümlerinde de istenen şekillerde dolap ve raf sistemleri firmamız tarafından üretilmektedir. Burada tamamen sizin kişisel tercihleriniz ve ihtiyaçlarınız ön plana çıkacaktır. Firmamıza müracaat ettiğinizde talebinizi tam olarak bildirmeniz neticesinde çok kısa bir sürede uzman ekibimiz araçların koltuklarını üretirken diğer taraftan da araç içinde kullanabileceğiniz dolap ve raf sistemleri Entegre edecektir.

Kullanışlı Araç İçi Dolap Sistemleri

Oto Koltukçu firması olarak araç içi dolap sistemleri üretirken aracın estetik görünümüne de dikkat edilmektedir. Araçta oluşturulmak istenen Premium havaya eşlik eden son derece ergonomik ve şık dolap sistemleri üretilmektedir. Gizli bölmeler halinde üretilen dolap sistemleri ile ekstra bir yer kaplamadan seyahatlerde saklama alanlarına kavuşmuş olacaksınız.

2018-11-01T14:26:43+00:00