Eğer otomobilinizin yeni bir çehreyle görünmesini istiyorsanız mutlaka araç iç döşeme yenileme uygulamalarına göz atmalısınız. Firmamızın sunmuş olduğu hizmetler içerisinde yer alan aracın iç döşemesinin sağlanmasında en önemli nokta koltuklar olmaktadır. Zira otomobilin kapıları açıldığında ilk karşılaşılan unsurlar olan koltukların görsel açıdan göz dolduran bir yapıya sahip olması son derece önemlidir. Gerek bireysel kullanımlarda gerekse kurumsal çözümlerde otomobillerdeki ve araçlardaki koltukların kaliteli bir şekilde döşenmiş olması dikkat çekicidir. Zira araçlarda seyahat eden birçok kişi rahatsız olan koltuklar ve terleten veya kaşındıran koltuk döşemeleri sebebiyle sıkıntılarını dile getirmektedirler.

Araç İç Döşeme Yenileme Çalışmalarında Modern Çözümler

Bizimle irtibata geçen bütün müşterilerimizin kişisel talepleri ve ihtiyaçları doğrultusunda araç iç döşeme yenileme çalışmaları yapılmaktadır. Çalışmaların yapılmasından önce mutlaka müşterilerimizin talepleri net olarak anlaşılmaktadır. Zira kişisel zevklerin ön plana çıktığı araç içi döşemesinde özellikle koltukların istenen şekilde kaplanması büyük önem taşımaktadır. Koltuk kılıflarının sadece estetik bakımından değil konfor ve rahatlık anlamında da kaliteli olması gerekmektedir. Aksi takdirde uzun süren seyahatlerde oldukça rahatsız edici durumlarla karşılaşma ihtimali yüksektir. Bu noktadan hareket etmekte olan firmamızın ürün portföyünde deri döşemeler Premium bir hava için ön plana çıkmaktadır. Ayrıca koltukların orijinal kılıfları da kolay bir şekilde temin edilerek aracın ön ve arka koltuklarına döşenmesi firmamız tarafından gerçekleştirilebilmektedir. Sadece otomobillerde değil otobüs ve minibüs gibi çok koltuklu olan toplu taşıma araçlarında da en kaliteli çözümler firmamızın ürün portföyünde yer almaktadır.

Araç İç Döşeme Yenileme Uygulamaları ve Ekonomik Fiyatlar

Talep eden müşterilerimize sunmuş olduğumuz araç iç döşeme yenileme uygulamalarında son derece ekonomik fiyatlarla her bütçeye hitap edilmektedir. Otomobilin taban ve tavan döşemelerine uyum sağlayacak koltuk tasarımları da firmamızın teknik ekibi tarafından gerçekleştirilmektedir. Son derece sağlam bir şekilde dikilmiş olan koltuklar çok uzun süre deforme olmadan kullanılmaktadır. Hiç bir şekilde keçeleme tiftiklenme veya renk atma sorunlarının bulunmadığı koltuklar yaz ve kış rahat ve hijyenik bir kullanım vaat etmektedir.

2018-11-01T14:26:44+00:00